YENILIKÇI TEKNOLOJILER

DIJITAL DENEYIMLER

Teknoloji bizlerin dünyayla etkileşim biçimini degiştiriyor. Bu yüzden bizler, organizasyonlarınızı daha kolay ve uygun şekilde planlamanız ve tasarlamanız için dijital araçlar tasarladık.

MEETINGSIMAGINED.COM

Toplantılarınız bizler için sadece masa ve sandalyelerden oluşmuyor. Bu yüzden, bizler misifarlerimizin toplantı ve organizasyon amaçlarına ulaşabilmelerine yardımcı olabilmek amacıyla meetingsimagined.com’u yarattık. Hayal ettiginiz toplantı düzenleri, sizler için geliştirilmiş etkinlik fikirleri ve daha fazlasını burdan bulabilirsiniz.

MOBILE CHECK-IN

Mobile check-in uygulamamızı kullanarak otele gelmeden odanızı ayırabilir, sizlerin ve misafirlerinizin en uygun upgrade ve avantajlardan yararlanmalarını saglayabilirsiniz.

RESLINK DIRECT

Sizlere saglayacagımız rezervasyon linki ile, otel detayları, organizasyon ve toplantı detayları, yat bilgilerini misarlerinizle paylaşabilirsiniz. Ayrıca linki kullanarak toplantı katılımcılarınızın kendi rezervasyonlarını, sizlere saglamış oldugumuz fiyatlardan, kolay bir şekilde yapmalarını saglayabilirsiniz.